Skuteczny leadership: Jak poprowadzić za sobą ludzi i wpływać na efektywność?

PROWADZĄCY:
Paweł Bulanda, Partner Zarządzający, InConsulting Group

Czas i miejsce: 14 września 2017, 9:00 - 17:00, Warszawa
Pozostała liczba uczestników:
18
Koszt udziału: 1190zł netto (przy rejestracji do 8.09.2017),
1399zł netto(przy rejestracji po 8.09.2017)
Zarejestruj się

Rola współczesnego CIO zmienia się i stawia przed nowymi wyzwaniami. Znajomość technologii przestaje być uznawana za kluczową przewagę szefów IT. Coraz częściej oczekuje się od nich by – oprócz posiadania specjalistycznych umiejętności – byli silnymi przywódcami, którzy poprowadzą swój zespół w realizacji celów, by efektywnie współpracowali z biznesem i współtworzyli oraz realizowali wizję rozwiniętej technologicznie organizacji. Ważna jest zatem jasna, klarowna komunikacja z menedżerami równych i wyższych rangą, przywództwo dające przykład i wywierające wpływ na ludzi oraz rozwój i prowadzenie talentów w zespole.

DLACZEGO WARTO?

W czasie warsztatu przećwiczymy narzędzia z budowy własnego autorytetu i doskonalenia umiejętności komunikacyjnych. Uczestnicy poznają podstawy psychologii zarządzania i komunikacji, by zwiększyć skuteczność w docieraniu do różnych typów odbiorców. Każdy uczestnik będzie miał szansę by poeksperymentować i wypróbować nowy styl skutecznego przekonywania/wywierania wpływu.

Podczas sesji dowiesz się: 

  • Jak różnice w osobowości i temperamencie wpływają na indywidualny styl komunikowania się.
  • Jak rozpoznać specyficzny styl kodowania i odkodowywania informacji, by dopasować się i zwiększać swoja skuteczność w przekazywaniu informacji.
  • Jak zwiększyć swoją skuteczność, gdy musimy kogoś przekonać, wywrzeć wpływ, spowodować czyjąś decyzję.
  • Jak komunikacja z moim zespołem – sposoby, zwyczaje i rytuały – zapewniają skuteczny przepływ wymiany informacji w ramach zespołu projektowego.
  • Jak wykorzystać techniki skutecznej komunikacji do budowania relacji z biznesem (budowanie relacji z klientami wewnętrznym i zewnętrznym).

Podczas warsztatu każdy z uczestników będzie miał okazję by przetrenować praktyczne umiejętności budowania relacji i własnego autorytetu w codziennych sytuacjach. Pokażę na czym polega charyzmatyczne kierowanie zespołem, czy można się tego nauczyć i z czego się składa. Warsztat będzie oparty o demonstracje, ćwiczenia i testowanie umiejętności w parach/małych grupach. Zawartość zostanie oparta także na bieżących sytuacjach uczestników i zgłaszane wyzwania i konteksty sytuacyjne. Serdecznie zapraszam! 

Paweł Bulanda, Partner Zarządzający, InConsulting Group

Od 10 lat konsultant biznesowy, trener, doradca, Executive Coach. Jest certyfikowanym coachem, pracuje wykorzystując dynamiczne techniki wsparcia rozwoju łączące wiedzę i doświadczenie wieloletniego konsultanta biznesu, trenera i psychoterapeuty. Przeprowadził lub brał udział w wielu projektach obejmujących między innymi takie tematy z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi jak: przebudowa struktury organizacji, wartościowanie stanowisk, budowanie systemów płacowych i premiowych, wdrażanie systemów kompetencyjnych i zarządzania przez cele, programy rozwojowe dla zarządów i rad nadzorczych korporacji polskich i Joint-Venture, programy „Executive Coaching”, szkolenia dla menedżerów wyższego i średniego szczebla dla zespołów handlowych i trenerów wewnętrznych, szkolenia dla zespołów zarządzających projektami zmian, budowanie potrzeb i projektowanie systemów rozwojowych dla firm. Ukończył Zarządzanie w Szkole Zdrowia Publicznego przy Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogikę w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie oraz Studium Psychoterapii i Psychoanalizy przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Prowadził zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim dla studentów psychologii, pedagogiki i psychoterapii oraz dla przyszłych trenerów biznesu.

UCZESTNICY KONFERENCJI O WARSZTACIE:

Bardzo inspirujące warsztaty!
Kierownik Wydziału Aplikacji, Veolia


Udział w warsztatach zawiera:

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby warsztaty odbyły się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian.