Międzynarodowa korporacja, dynamiczny startup czy… kultura organizacji? Co przyciągnie najlepszych specjalistów do Twojej firmy?

PROWADZĄCY:
Krzysztof Raś, Managing Director, Member of the Board, Grid Dynamics Poland

Czas i miejsce: 22 czerwca 2017, 9:00 - 17:00, Warszawa
Maksymalna liczba uczestników:
25
Koszt udziału: 1199zł netto (przy rejestracji do 7.06.2017),
1399zł netto(przy rejestracji po 7.06.2017)
Zarejestruj się
Czasy globalizacji i międzynarodowych korporacji przyniosły ze sobą ustandaryzowanie procesów i procedur, wedle których działają organizacje. Uniwersalne rozwiązania przestają być jednak panaceum na każdy problem. Liderzy wskazują, że największym wyzwaniem w ich firmach jest zarówno znalezienie, ale również utrzymanie odpowiednich ludzi. Jeśli kluczowe osoby odchodzą – może być to oznaka złej kultury organizacji.

DLACZEGO WARTO?

W czasie warsztatu przeanalizujemy prawdziwe przypadki i praktyki różnych typów organizacji – dużych korporacji, innowacyjnych startupów, czy centrów outsourcingowych. Porównamy sposoby działania – co w określonych warunkach pozwoliło zbudować efektywną kulturę organizacyjną, a co wywołało efekt przeciwny. Zastanowimy się co można wykorzystać na swoim podwórku. Warsztat dla tych, którzy doświadczyli potknięć w procesie budowania organizacji oraz chcących wyciągnąć wnioski z doświadczeń innych firm.

Podczas sesji:

  • Dowiesz się jakie kluczowe czynniki stanowią o sile kultury organizacyjnej w organizacjach IT.  
  • Przyjrzysz się kulturze w swojej własnej organizacji – przeanalizujesz obecny stan kultury organizacyjnej w swojej firmie i określisz poziom, do którego będziesz chciał dążyć z jej rozwojem.
  • Zainspirujesz się wdrożonymi pomysłami w innych firmach.

Zapraszam na praktyczny warsztat, którego celem będzie znalezienie sposobów na poprawienie wydajności organizacji i przełożenie ich na zwiększenie zaangażowanie pracowników i wzrost lojalności. Sesję oprę o swoje doświadczenia z wielu organizacji: Motorola Solutions, Sabre Holdings, Luxoft, czy w końcu Grid Dynamics – a także o praktyki i doświadczenia uczestników. Oprócz interaktywnych ćwiczeń, nie zabraknie miejsca na wymianę doświadczeń, burzę mózgów i inspirujące rozmowy. Zapraszam!

Krzysztof Raś, Managing Director, Member of the Board, Grid Dynamics Poland

Lider, trener, mentor, wyznawca lekkich metodyk rozwijania oprogramowania. Posiada duże doświadczenie w budowaniu kultur organizacyjnych. Doświadczenia nabył w Motorola Solutions, Sabre Holdings by później wykorzystać je pomagając buduwać nowe w Polsce organizacje jak Luxoft czy obecnie - Grid Dynamics. Przez lata wykładowca w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie i Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Obecnie pełni rolę Dyrektora Zarządzającego krakowskiego oddziału kalifornijskiej firmy Grid Dynamics. Absolwent Informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej.

UCZESTNICY KONFERENCJI O WARSZTACIE:

Sesja warsztatowa bardzo ciekawa, inspirująca, z dużym elementem wymiany doświadczeń, praktyczne podejście do case’ów.
Główny Specjalista w Zespole HR Partnera Biznesowego, Orange


Udział w warsztatach zawiera:

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby warsztaty odbyły się zgodnie z prezentowanym programem, jednak zastrzega się możliwość częściowych zmian.