Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Z Origins - (Z The Game) 1.3

Z Origins - (Z The Game) to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Z Origins - (Z The Game) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kavcom Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1177
Cena/licencja: 14,99 zł
Producent/dystrybutor: Kavcom Ltd
Rozmiar: 378 KB
Nazwa pliku: details?id=uk.co.kavcom.Z...
Z Origins - (Z The Game) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Z Origins - (Z The Game) dzięki zaangażowaniu pracowników Kavcom Ltd.

Gra działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.3. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Ze stale rozbudowywanej bazy gier warto polecić Sleepy Jack oraz Myth Defense LF.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.