Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Yachting World Magazine International 2.4

Yachting World Magazine International to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Yachting World Magazine International zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio IPC Media Limited.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: IPC Media Limited
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Yachting World Magazine International to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Yachting World Magazine International to aplikacja wprowadzona na rynek przez IPC Media Limited

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.4. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Men’s Health Russia oraz Utopia Kitchen and Bathroom Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.