Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

XP Repair Pro 4.1.0

Program do optymalizacji i naprawy Windows. Według autorów potrafi odszukać i usunąć ponad 50 tysięcy różnych błędów i nieprawidłowych ustawień. Przyda się wszędzie tam, gdzie system zaczyna szwankować i trudno jest ustalić przyczynę takiego zachowania. Dzięki niemu Windows przyspieszy i będzie stabilniejszy

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 30022
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ddx Software Inc.
Rozmiar: 6.56 MB
Nazwa pliku: xprepairpro4.exe
XP Repair Pro to program do optymalizacji i naprawy systemu Windows. Według autorów potrafi odszukać i usunąć ponad 50 tysięcy różnych błędów i nieprawidłowych ustawień. Przyda się wszędzie tam, gdzie system zaczyna szwankować i trudno jest ustalić przyczynę takiego zachowania.

Funkcjonalność

Aplikacja posiada narzędzia do diagnostyki i konfiguracji systemu oraz opcje naprawy najczęściej spotykanych błędów. Program grupuje błędy na 11 kategorii. Sprawdza między innymi kontrolki AcitiveX, biblioteki i obiekty COM, weryfikuje integralność rejestru systemowego i prawidłowość zawartych w nim wpisów. Naprawia odwołania do współdzielonych plików, a także listy używanych obiektów. Za jego pomocą można kontrolować programy startujące razem z systemem operacyjnym, zarejestrowane w systemie typy plików i referencje do aplikacji.

Narzędzia

- edytor rejestru - pozwala tworzyć, kasować i edytować klucze, oferuje wygodne narzędzia do wyszukiwania i pozwala zapisywać zakładki ułatwiające otwieranie najczęściej poszukiwanych wpisów.

- narzędzie do defragmentacji i optymalizacji rejestru

- narzędzie diagnostyczne - pozwala na zweryfikowanie specyfikacji płyty głównej i procesora, pamięci operacyjnej a także uzyskanie dostępu do uruchomionych w Windows procesów

Uwagi

Wersja 15-dniowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.