Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

XoloX Ultra 2.0

Szybkie, łatwe i bezpieczne współdzielenie plików w sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju plików: zdjęć, plików muzycznych i wideo, aplikacji, dokumentów i innych. Jedną z zalet programu jest niezwykle intuicyjny interfejs i prosta konfiguracja. W najnowszej wersji wprowadzono możliwość pobeirania plików od użytkowników Morpheus, Gnutella, Kazaa, eDonkey, iMesh, Overnet, Grokster, Limewire, G2 i innych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 596
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: XoloX
Rozmiar: 81 KB
Nazwa pliku: xolox.exe
Szybkie, łatwe i bezpieczne współdzielenie plików w sieci Gnutella. Aplikacja umożliwia pobieranie wszelkiego rodzaju plików: zdjęć, plików muzycznych i wideo, aplikacji, dokumentów i innych. Jedną z zalet programu jest niezwykle intuicyjny interfejs i niezwykle prosta konfiguracja.

Program instalacyjny pobiera dodatkowe komponenty z Internetu (4,3 MB)

W nowej wersji usunięto wszelkie oprogramowanie spyware, umożliwiono przeszukiwanie i pobieranie plików od użytkowników sieci Morpheus, Gnutella, Kazaa, eDonkey, iMesh, Overnet, Grokster, Limewire, G2 i innych. Dodano również wbudowaną obsługę publicznych serwerów proxy w celu zapewnienia większej anonimowości. Od nanowszej wersji program posiada wbudowany odtwarzacz plików multimedialnych.

Stabilne wersje XoloX Ultra

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.