Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xerox Phaser 3428 PS 2006-04-04

Xerox Phaser 3428 PS są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 890
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 258
Nazwa pliku: p3428_ps_98_me_1.0_sc.ZIP
Xerox Phaser 3428 PS jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Oprócz Xerox Phaser 3428 PS, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Xerox Phaser 3117 lub Lenovo ThinkCentre A50p Intel LAN Driver 1.0 for 2000/XP. Xerox Phaser 3428 PS poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Stabilne wersje Xerox Phaser 3428 PS

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.