Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xerox Phaser 3310 PCL 6 1.10

Xerox Phaser 3310 PCL 6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 618
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 670
Nazwa pliku: p3310_2k_110_pcl6.zip
Xerox Phaser 3310 PCL 6 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Xerox Phaser 3310 PCL 6, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 4630ZG Notebook Synaptics Touchpad Driver 11.0.2.0 czy win9xadbde.exe. Programiści Xerox zadbali, by Xerox Phaser 3310 PCL 6 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.