Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 1999-04-01

Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2019
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku: p8ex_w9x_102_pcl6.zip
Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Xerox DocuPrint P8ex PCL 6, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ATI Catalyst Software Suite (Windows XP 64-bit) lub HD Mouse SW. Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.