Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xerox DocuPrint P1210 PCL 6 1.20.001

Xerox DocuPrint P1210 PCL 6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1081
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: P1210_English_add_printer...
Xerox DocuPrint P1210 PCL 6 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Xerox DocuPrint P1210 PCL 6 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.0) AutoGreen Utility B10.1021.1, czy HP G72T-200 CTO Notebook Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0. Xerox DocuPrint P1210 PCL 6 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.