Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) 2.1

Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 25 KB
Nazwa pliku:
Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Xbox 360: The Official Xbox Magazine (UK Edition) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.1. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Bloomberg Businessweek+ oraz Flying Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.