Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WolaPark 1.0.25

WolaPark to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z WolaPark dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 514
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Valkea Media S.A.
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
WolaPark to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. WolaPark zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Valkea Media S.A..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.25 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Ale Historia oraz O The Oprah Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.