Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinPSF 2.1

Kolejne wydanie aplikacji polskiej produkcji służącej do archiwizacji i regularnego wykonywania kopii zapasowych plików (backup) według ustalonych wcześniej profili. Automatycznie skompresuje i zachowa wybrane dane. Może to robić na polecenie użytkownika (klawisze HotKey, profile do wyboru z menu ikony tray lub listy w oknie profili) albo przez ustawienie harmonogramu automatycznego wykonywania kopii zapasowych o zadanej porze wybranych dni tygodnia i miesiąca.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 621
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Piotr Zagawa
Rozmiar: 1.4 MB
Nazwa pliku: WinPSF_v21.exe
Aplikacja służy do archiwizacji i regularnego wykonywania kopii zapasowych plików (backup) według ustalonych wcześniej profili. Automatycznie skompresuje i zachowa wybrane dane. Może to robić na polecenie użytkownika (klawisze HotKey, profile do wyboru z menu ikony tray lub listy w oknie profili) albo przez ustawienie harmonogramu automatycznego wykonywania kopii zapasowych o zadanej porze wybranych dni tygodnia i miesiąca.

Dodatkowo, program zawiera doskonały, szybki i wygodny menedżer plików archiwum, umożliwiający dowolne manipulowanie skompresowanymi danymi. Można ręcznie tworzyć nowe archiwa, aktualizować ich zawartość, weryfikować, dodawać i usuwać pliki, wypakowywać do dowolnego folderu lub wysłać pocztą email. Po każdej operacji istnieje możliwość podejrzenia wygenerowanego raportu lub sprawdzenia informacji o archiwum, pokazywanej w formie wykresu.

W nowej wersji:

- usunięty błąd uruchamiania na systemach innych niż NT;

- usunięty błąd nieprawidłowego czasu startu we właściwościach profilu w czasie edycji;

- minimalne ustawienie priorytetu wykonywania profilu na średni w Windows 98/Me;

- ulepszone uruchamianie backup'u po zamknięciu zdefiniowanego programu.

Stabilne wersje WinPSF

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.