Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WinLock 7.0.2

WinlLock pomaga zabezpieczać dane, umożliwiając założenie na nie hasła. Użytkownik może wskazać folder, plik, a nawet wskazany dysk do zaszyfrowania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 246
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Crystal Office Systems
Rozmiar: 7.54 MB
Nazwa pliku: winlock_7.0.2.exe
Winlock jest programem zabezpieczającym dane na komputerze. Pozwala tylko autoryzowanym osobom na dostępu do ważnych informacji. Narzędzie pozwala ustalić, jak długo można korzystać z komputera, a dostęp do danych wymaga podania hasła autoryzacji. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Program Winlock uruchamia się przy starcie systemu i opcjonalnie pojawia się informacja dla użytkownika wraz z dźwiękiem na temat czasu, jaki pozostał do końca pracy. Program potrafi również zablokować kombinację klawiszy (CTRL+ALT+DELETE; ALT+TAB; CTRL+ESC; itp.), zablokować pulpit czy ukryć przycisk START. Użytkownik może wskazać konkretne zasoby (pliki, dyski, foldery, aplikacje, panel sterowania, mój komputer, itp.), które mają zostać zablokwoane, czy uniemożliwić dostęp do stron internetowych. Kiedy aplikacja jest uruchomiona, nie ma możliwości obejścia hasła. Program świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie komputer jest narażony na złośliwe działanie innych użytkowników. Aplikacja została stworzona przez Crystal Office Systems.

W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Stabilne wersje WinLock

Windows:
  • WinLock 6.5.0
  • WinLock 6.4.1
  • WinLock 6.3.2
  • WinLock 6.3.1
  • WinLock 6.3
  • pozostałe wersje »
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.