Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Windows 8 Upgrade Assisstant 6.2.9200

Windows 8 Upgrade Assisstant to narzędzie pozwalające sprawdzić, czy nasz komputer spełnia wymagania dotyczące instalacji Windows 8.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft Corp.
Rozmiar: 5.49 MB
Nazwa pliku: Windows8-UpgradeAssistant...
Windows 8 Upgrade Assisstant pozwala sprawdzić, czy komputer jest gotowy do zainstalowania systemu Windows 8, udostępnia raport zgodności, a następnie przeprowadza przez opcjonalne kroki umożliwiające zakup, pobranie i zainstalowanie systemu. Sprawdza, czy sprzęt komputera spełnia podstawowe wymagania systemowe, dotyczące na przykład szybkości i ustawień procesora, ilości pamięci RAM oraz pojemności dysku twardego. Przetestuje, czy obecnie zainstalowane aplikacje oraz obecnie podłączone i połączone urządzenia będą współdziałać z systemem Windows. W przypadku aplikacji i urządzeń, dla których występują znane problemy ze zgodnością z systemem Windows 8, udostępnia informacje dotyczące rozwiązań tych problemów.

Windows 8 Upgrade Assisstant sprawdza także zgodność komputera z pewnymi funkcjami systemu Windows 8, a zwłaszcza ze Sklepem Windows i z funkcjami przyciągania, bezpiecznego rozruchu, dotyku oraz innymi funkcjami. Po zakończeniu skanowania komputera program informuje o tym, czy komputer jest gotowy do wykonania uaktualnienia. Otrzymasz raport zgodności z informacjami o czynnościach, które musisz wykonać, aby aplikacje i urządzenia działały po wykonaniu uaktualnienia.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.