Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Windows 8.1 Preview

Windows 8 Release Preview umożliwia nam zapoznanie się z najnowszym dzieckiem Microsoftu. System zapowiadany jest jako największy przełom od czasu Windows 95.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2899
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Microsoft
Rozmiar: 2788.83 MB
Nazwa pliku: WindowsBlue-ClientwithApp...
Windows 8 to najnowszy system stworzony przez Microsoft. Ma on umożliwiać pracę zarówno na na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych z ekranem dotykowym. Jego podstawą jest zupełnie nowy interfejs o nazwie Metro a siłą jego wszechstronność i intuicyjność obsługi.

Windowsa 8 umożliwia korzystanie ze specjalnych aplikacji rozszerzające funkcjonalność systemu. Można je będzie pobierać ze specjalnego sklepu o nazwie Windows Store. Nowy produkt Microsoftu pozwala także na dostęp do systemu operacyjnego z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje specjalne konto, przez co uzyskamy dostęp do naszych ulubionych plików. Nowości w wydaniu 8.1 Preview to między innymi:

- powrót przycisku START

- zaprojektowany na nowo interfejs Sklepu Windows ułatwiający użytkownikom bardziej efektywne i szybkie wyszukiwanie aplikacji;

- nowe doświadczenia dla użytkowników, będące wynikiem współdziałania aplikacji Windows 8.1, dzięki któremu możliwe jest współdzielenie danych, ekranu i dostarczanie bogatszych doświadczeń dla użytkowników szerokiej gamy urządzeń, w tym tych z 8-calowym wyświetlaczem i mniejszym

- dodanie narzędzi edycyjnych do SkyDrive

- poszerzone opcje personalizacji

UWAGA

Jest to obraz pliku w formacie .iso, który należy wypalić na płytę DVD lub też zamontować w wirtualnym napędzie.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.