Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Widgetsoid2.x donate 3.4.4

Widgetsoid2.x donate to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Widgetsoid2.x donate dzięki zaangażowaniu pracowników jaumard.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 816
Cena/licencja: 4,17 zł
Producent/dystrybutor: jaumard
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.jim_donate...
Widgetsoid2.x donate to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Widgetsoid2.x donate zostało stworzone przez firmę jaumard.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 3.4.4. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Worms oraz Pure Calendar widget (agenda).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.