Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

White Dwarf 1.0.1

White Dwarf to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. White Dwarf zostało stworzone przez firmę Games Workshop.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 590
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Games Workshop
Rozmiar: 15 KB
Nazwa pliku:
White Dwarf to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie White Dwarf odpowiedzialna jest firma Games Workshop.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Beautiful Kitchens Magazine oraz Intelligent Life.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.