Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Water Drops Plus WDP

Water Drops Plus to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nakładki systemowe. Water Drops Plus może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Corgi Butt Apps

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 668
Cena/licencja: 4,99 zł
Producent/dystrybutor: Corgi Butt Apps
Rozmiar: 59 KB
Nazwa pliku: details?id=com.schulermob...
Water Drops Plus to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Za stworzenie Water Drops Plus odpowiedzialna jest firma Corgi Butt Apps.

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji WDP. System ten został wydany w 2008 roku i jest stale rozwijany przez Googla. Android oparty jest na jądrze Linkusa.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić PhoneWeaver oraz Icon 7.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.