Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Watch Journal Magazine 4.1

Watch Journal Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Edukacja. Za stworzenie Watch Journal Magazine odpowiedzialna jest firma Sandow.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 829
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Sandow
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Watch Journal Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Watch Journal Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Sandow

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 4.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Esquire Magazine oraz ELLE Décoration Mag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.