Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

VSO Image Resizer 4.0.4.3

Program pozwalający na zmianę rozmiarów obrazków, organizowanie ich w galerie zdjęć i konwersję pomiędzy różnymi formatami plików. Idealne rozwiązanie dla webmasterów i ludzi zajmujących się dużą ilością grafik.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 882
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: VSO Software
Rozmiar: 9.1 MB
Nazwa pliku: light_image_resizer4_setu...
VSO Image Resizer - Program pozwalający na zmianę rozmiarów obrazków, organizowanie ich w galerie zdjęć i konwersję pomiędzy różnymi formatami plików. Idealne rozwiązanie dla webmasterów i ludzi zajmujących się dużą ilością grafik. Interfejs programu jest bardzo prosty, choć wbrew informacjom podawanym w instalatorze, nie posiada polskiej wersji językowej.

Użytkownik może skorzystać z przetwarzania wsadowego i zmienić rozmiar wielu plików jednocześnie oraz zdefiniować ich nowe nazewnictwo wg parametrów. W ten sposób można pozostawić oryginalną nazwę wzbogaconą o datę, godzinę, kolejne numery itp. Co więcej, każdy nowy plik będzie posiadał znak wodny, aby nie było wątpliwości przez kogo został stworzony. Takie markowanie powinno zapobiec nielegalnemu kopiowaniu treści w Internecie. Znak wodny może być ustawiony w różnych miejscach grafiki (środek, narożnik, dół, zdefiniowany). Znakiem może być dowolna grafika, a program sam zadba o jej przezroczystość.

Rozdzielczości, formaty plików, jakość kompresji, stosunek boków to ustawienia, które mogą zostać zapisane jako profil i w ten sposób nie trzeba klikać ponownie, aby stworzyć podobny projekt. Akcja zmiany rozmiarów i nazw może się odbywać bezpośrednio na plikach źródłowych lub kopiach. Użytkownik musi jedynie wybrać odpowiedni tryb i wskazać miejsce docelowe na dysku.

Stabilne wersje VSO Image Resizer

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.