Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Volume+ (Volume Boost) Zależy od urządzenia

Volume+ (Volume Boost) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Volume+ (Volume Boost) zostało stworzone przez firmę Meltus.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1434
Cena/licencja: 6,38 zł
Producent/dystrybutor: Meltus
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.TEST.andro...
Volume+ (Volume Boost) to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Volume+ (Volume Boost) dzięki zaangażowaniu pracowników Meltus.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Riptide GP oraz HaxSync - 4.x Facebook Sync.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.