Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Voice Search 2.1.4

Voice Search to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Voice Search dzięki zaangażowaniu pracowników Google Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1295
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.google.and...
Voice Search to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Voice Search powstało w studiu firmy Google Inc..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.1.4. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Jelly Bean Theme HD 5 w 1 oraz AirAttack HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.