Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

VOGUE DE ePAPER 2.7.08

VOGUE DE ePAPER to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. VOGUE DE ePAPER może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Conde Nast Digital Germany GmbH

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Conde Nast Digital Germany GmbH
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
VOGUE DE ePAPER to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. VOGUE DE ePAPER zostało stworzone przez firmę Conde Nast Digital Germany GmbH.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.7.08. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić CAR magazine app oraz Learn Hot English Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.