Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Vistumber Portable 10.5

Vistumber Portable to podręczny skaner sieci bezprzewodowych, pozwalający wykryć wszystkie hotspoty w zasięgu karty bezprzewodowej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 625
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TechIdiots
Rozmiar: 5.58 MB
Nazwa pliku: Vistumbler_v10-5.zip
Vistumber Portable to niewielki, bardzo użyteczny program, umożliwiający wykrywanie punktów dostępowych Wi-fi. Wystarczy uruchomić skanowanie, a po chwili pokaże się ich lista wraz z takimi danymi jak stan sieci, adres MAC, SSID, siła sygnału, rodzaj połączenia i inne. Aplikacja ta posiada także wsparcie dla GPS i śledzenia położenia użytkownika za pomocą synchronizacji z Google Earth, a także pokazywanie na mapie zasięgu każdej z sieć" target="_blank" class="link">sieci Wi-fi. Oczywiście aby można było jej użyć, komputer/laptop musi mieć zainstalowaną kartę Wi-fi.

Vistumber Portable pozwala na eksport listy wszystkich znalezionych sieci do pliku, a także na takie czynności jak modyfikacja parametrów połączenia wybranej, a nawet testowanie jej maksymalnej przepustowości. Interfejs programu jest na tyle przejrzysty, że nikt nie powinien mieć problemów z wykorzystaniem wszystkich możliwości, jakie kryje.

Wersja Portable nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.