Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

vCommunicator 0.5.15

vCommunicator to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. vCommunicator zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Maciej Komur.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3186
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Maciej Komur
Rozmiar: 83 KB
Nazwa pliku: details?id=pl.komur.andro...
vCommunicator to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z vCommunicator dzięki zaangażowaniu pracowników Maciej Komur.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 0.5.15. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Icon 7 oraz BIG! caller ID Pro Klucz.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.