Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

V Magazine for iPhone 1.3

V Magazine for iPhone to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. V Magazine for iPhone powstało w studiu firmy Other Edition.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 553
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Other Edition
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
V Magazine for iPhone to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z V Magazine for iPhone dzięki zaangażowaniu pracowników Other Edition.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Mac Life Magazine oraz Guitar Techniques: tab, technique and tips to make you a better .
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.