Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Utopia Kitchen and Bathroom Magazine 4.2.5

Utopia Kitchen and Bathroom Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Utopia Kitchen and Bathroom Magazine powstało w studiu firmy Tri Active Media Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 434
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Tri Active Media Ltd
Rozmiar: 13 KB
Nazwa pliku:
Utopia Kitchen and Bathroom Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Utopia Kitchen and Bathroom Magazine zostało stworzone przez firmę Tri Active Media Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 4.2.5 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić PC Format Magazine oraz Luxury Interiors.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.