Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ultimate Logo Quiz 1.6

Ultimate Logo Quiz to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Logiczne. Ultimate Logo Quiz zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio bubble quiz games.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1126
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: bubble quiz games
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku: details?id=logo.quiz.game...
Ultimate Logo Quiz to gra mobilna, która pozwoli nam na chwilę rozrywki. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne. Ultimate Logo Quiz może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników bubble quiz games.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 1.6. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić Minebuilder oraz Pool Break Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.