Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TwistedBrush Pro Studio 20.07

TwistedBrush to rozbudowany program graficzny, zawierający artystyczne efekty pędzli. Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 764
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Pixarra
Rozmiar: 29.41 MB
Nazwa pliku: tbrusha_20.07.exe
TwistedBrush to program graficzny, który można nazwać połączeniem programu artystycznego malowania obrazów na komputerze wraz z aplikacją do obróbki zdjęć. Zawiera jedną z największych baz pędzli, w bazie występuję ich około 5 tysięcy. W każdym z nich możemy ustawić parametry jego działa takie jak gęstość, wielkość czy przezroczystość a także dodatkowo nałożyć dostępne filtry. Dodatkowo do wykorzystania mamy narzędzia znane z większości programów graficznych takich jak warstwy, skrypty czy maski. Aplikacja wspiera większość dostępnych na rynku formatów graficznych m.in. JPEG, GIF, PNG, TIFF, TGA, PCX, PSD, BMP, PCD, WMF and EMF.

TwistedBrush - pomimo swoich możliwości - jest łatwa w obsłudze i nikomu nie sprawi problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. O wszystkich możliwościach można przekonać się dzięki edycji testowej.

Stabilne wersje TwistedBrush

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.