Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TuneIn Radio 6.5

TuneIn Radio to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. Za stworzenie TuneIn Radio odpowiedzialna jest firma TuneIn Inc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1317
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: TuneIn Inc
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=tunein.player&...
TuneIn Radio to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Multimedia. TuneIn Radio może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników TuneIn Inc

Aplikacja wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone w Androida w wersji 6.5. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić AppMonster Pro Backup Restore oraz Full Screen Caller ID PRO.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.