Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TRVL 3.1

TRVL to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nawigacja GPS. TRVL zostało stworzone przez firmę Picture Contact BV.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1295
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Picture Contact BV
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
TRVL to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie TRVL odpowiedzialna jest firma Picture Contact BV.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 3.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić The Official Ferrari Magazine oraz Climb Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.