Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TRVL free Travel Magazine 2.1.4

TRVL free Travel Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Za stworzenie TRVL free Travel Magazine odpowiedzialna jest firma Picture Contact BV.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 490
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Picture Contact BV
Rozmiar: 24 KB
Nazwa pliku:
TRVL free Travel Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. TRVL free Travel Magazine zostało stworzone przez firmę Picture Contact BV.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1.4 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić BMW Car oraz MAGAZYN FILM.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.