Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Travel + Leisure 2.6

Travel + Leisure to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. Travel + Leisure powstało w studiu firmy American Express Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 701
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: American Express Publishing
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Travel + Leisure to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Travel + Leisure zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio American Express Publishing.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.6 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Popular Mechanics Magazine oraz Bloomberg Businessweek+.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.