Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TransWorld SNOWboarding 3.0.1

TransWorld SNOWboarding to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. TransWorld SNOWboarding to aplikacja wprowadzona na rynek przez Bonnier Corporation

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 426
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Bonnier Corporation
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
TransWorld SNOWboarding to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Hobby. TransWorld SNOWboarding zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Bonnier Corporation.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Florida Design Magazine oraz Al Jazeera English Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.