Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Tower Building 2.1

Tower Building to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Tower Building może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników amusetime.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 453
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: amusetime
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.amusetime....
Tower Building to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Tower Building zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio amusetime.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 2.1. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach, grach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Speedx 3D oraz Znajdź różnice.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.