Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TOSHIBA USB ISDB-T and ISDB-S TV Tuner Driver 1.2.0.0 for Window

TOSHIBA USB ISDB-T and ISDB-S TV Tuner Driver 1.2.0.0 for Window to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 421
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 20501273_3e5f98cd5cb5dcc0...
TOSHIBA USB ISDB-T and ISDB-S TV Tuner Driver 1.2.0.0 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

TOSHIBA USB ISDB-T and ISDB-S TV Tuner Driver 1.2.0.0 for Window jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asrock Z77 OC Formula Intel RST Driver 11.6.0.1030 for Windows 8 czy Gigabyte GA-Z68MX-UD2H-B3 (rev. 1.3) Intel Display Driver 8.15.1. TOSHIBA USB ISDB-T and ISDB-S TV Tuner Driver 1.2.0.0 for Window to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.