Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri

Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fp-sw-20090602164037.zip
Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Authentec.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ColorPlus PDF Printer Driver, czy Toshiba Satellite Pro A300D ATI Display Driver 8.634.1 for Vista. Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Toshiba Satellite Pro A300D AuthenTec Fingerprint Software / Dri

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.