Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite P300 ATI Display Driver 8.477 for XP

Toshiba Satellite P300 ATI Display Driver 8.477 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ATI.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 354
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ATI
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: display-20091026094546.zi...
Toshiba Satellite P300 ATI Display Driver 8.477 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma ATI.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite A300 Modem on Hold Utility 2.5.52 for Vista64 i ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Toshiba Satellite P300 ATI Display Driver 8.477 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.