Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L750D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.8 for Window

Toshiba Satellite L750D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.8 for Window jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Toshiba.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 241
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: hdsdal-20120809103644.zip
Toshiba Satellite L750D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.8 for Window jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L750D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.8 for Window, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite L650 Supervisor Password Utility 2.0.0.3 for W czy Asrock Fatal1ty X79 Champion BIOS 1.50. Aplikacja Toshiba Satellite L750D HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.8 for Window może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.