Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L745 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.15 for W

Toshiba Satellite L745 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.15 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Realtek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 214
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Realtek
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: carc-20120418114620.zip
Toshiba Satellite L745 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.15 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Realtek.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite L675 PC Diagnostic Tool 3.2.15 for XP i DriverEasy. Toshiba Satellite L745 Realtek Card Reader Driver 1.0.0.15 for W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.