Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1

Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 631
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tbt-20110120160058.zip
Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus X54H Notebook Wireless Console3 Utility 3.0.23 for Windows czy Lenovo ThinkCentre Edge 92 Intel Onboard Display Driver 8.15.10.. Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Toshiba Satellite L675 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.