Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L670D Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for W

Toshiba Satellite L670D Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 211
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tpdrv-20100521151929.zip
Toshiba Satellite L670D Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for W to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Synaptics.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus X44H Notebook BIOS 204 i Lenovo ThinkCentre Edge 92z Intel B75 Management Engine Software. Toshiba Satellite L670D Synaptics Touchpad Driver 15.0.8.1 for W poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.