Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility

Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: stormng-20091208093959.zi...
Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility , warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Lenovo ThinkCentre M70z Flash UEFI BIOS 9KKT18A lub Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) BIOS F6. Toshiba Satellite L555D Intel Matrix Storage Management Utility poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.