Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP

Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 353
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mohu-20090127165151.zip
Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP Pavilion HDX9001XX Hitachi HDD Firmware C40A/80A czy Samsung NP700Z5AH Series 7 Notebook Intel Chipset Driver 9.2.0.1. Toshiba Satellite L350D Motorola Modem on Hold Utility for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.