Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for XP

Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 352
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mrsu-20090127165219.zip
Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Dell Inspiron M4040 Notebook AMD A50M Chipset Driver A03 czy Lenovo ThinkCentre M58 HLDS DH10N Firmware 0M10 for Windows 7. Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.