Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for Vista

Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 326
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mrsu-20080624145905.zip
Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Brother DCP-8080DN BRAdmin Professional Software 3.45.0007, czy Toshiba Satellite A350 Webcam Driver 1.1.1.4 for Windows 7. Toshiba Satellite L350D Conexant Modem on Hold Utility for Vista poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.