Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite C650 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1

Toshiba Satellite C650 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 578
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: tbt-20100512154224.zip
Toshiba Satellite C650 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI Z68A-GD65 (G3) BIOS P.1 i TP-LINK TL-WR940N Easy Setup Assistant Tool V1_100916. Toshiba Satellite C650 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Toshiba Satellite C650 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.1.1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.