Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite A300D AuthenTec Face Recognition Software 2.1.

Toshiba Satellite A300D AuthenTec Face Recognition Software 2.1. jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Toshiba.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 547
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Toshiba
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fp-sw-en-20090422142301.z...
Toshiba Satellite A300D AuthenTec Face Recognition Software 2.1. to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Toshiba.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI GT70 0NC Notebook Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6602 i ColorPlus PDF Printer Driver. Toshiba Satellite A300D AuthenTec Face Recognition Software 2.1. poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.