Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2

Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 302
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: fp-sw-20090225154501.zip
Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Authentec.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Asrock Z77 Pro3 THX TruStudio Utility 1.00.01. Programiści Authentec zadbali, by Toshiba Satellite A300 AuthenTec Fingerprint Software / Driver 2 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.